آثار جشنواره ویگما

راهنمای شرکت در رویداد اینترنتی ویگما ۲۰۲۰ – سوالات متداول

رویداد ویگما ۲۰۲۰ یا اولین دوره از جشنواره منتقدان بازی‌های ویدئویی روز جمعه ۹ خرداد ۹۹ برگزار می‌شود. در حالی که برای این رویداد آماده می‌شویم، ممکن است برخی شرکت‌کنندگان در این رویداد که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت اینترنتی برگزار می‌شود، سوالاتی در زمینه شرکت در رویداد داشته باشند. در ادامه سعی کرده‌ایم به این سوالات پاسخ بدهیم.

 

چطور در رویداد شرکت کنم؟

برای شرکت در رویداد ویگما که به دو بخش سخنرانی‌های تخصصی و اختتامیه‌ی رویداد تقسیم می‌شود، کافی است تا پیش از آغاز رویداد از طریق صفحه رویداد در آپارات بلیت شرکت در آن را خریداری کنید. برای تماشای مراسم اختتامیه به صورت آنلاین نیاز به خرید بلیت نیست و دسترسی به این بخش از جشنواره منتقدان بازی‌های ویدئویی برای همه‌ی علاقه‌مندان امکان پذیر خواهد بود.

آیا برای تماشای مراسم اختتامیه نیاز به خرید بلیت شرکت در ویگما دارم؟

خیر. همان‌طور که گفته شد، تماشای مراسم اختتامیه اولین دوره از جشنواره منتقدان بازی‌های ویدئویی برای عموم علاقه‌مندان رایگان است. مراسم اختتامیه از ساعت ۱۶:۳۰ آغاز می‌شود.

من قبلا از طریق ایوند بلیت رویداد را خریده‌ام، برای حضور آنلاین باید چه کار کنم؟

همه خریداران بلیت رویداد ویگما از طریق ایوند، تا کنون یک کد تخفیف صد درصدی آپارات دریافت کرده‌اند. با مراجعه به صفحه رویداد در آپارات و با استفاده از کد تخفیف ارسال شده، می‌توانید ثبت نام خود برای شرکت در رویداد ویگما را نهایی کنید. در این مرحله نیاز به پرداخت هیچ وجهی نیست و تنها با در اختیار داشتن کد ارسال شده و وارد کردن آن در صفحه آپارات به محتوای رویداد دسترسی خواهید داشت.

زمان‌بندی رویداد چگونه است؟

همان‌طور که قبلا اعلام شده، رویداد ویگما شامل ۹ سخنرانی تخصصی است که از ساعت ۱۰:۴۵ صبح روز جمعه ۹ خرداد ۹۹ آغاز می‌شود. سخنرانی‌های تخصصی ویگما در ساعت ۱۶:۱۵ روز جمعه ۹ خرداد به پایان می‌رسند و اختتامیه جشنواره رویداد از ساعت ۱۶:۳۰ همین روز پخش خواهد شد.

سخنرانی‌های ویگما بدون وقفه برگزار می‌شوند؟

خیر. در زمان‌بندی برگزاری رویداد ویگما بازه‌های زمانی استراحت در نظر گرفته شده‌اند. یک بار در ساعت ۱۳ روز جمعه به مدت یک ساعت زمانی برای استراحت و ناهار وجود دارد و پس از آن رویداد کار خود را تا پیش از اختتامیه ادامه خواهد داد و یک استراحت دیگر از ساعت ۱۶:۱۵ تا ۱۶:۳۰ تدارک دیده شده است.

من در روز برگزاری رویداد نمی‌توانم در آن شرکت کنم، آیا بعدا به محتوای سخنرانی‌ها دسترسی خواهم داشت؟

در حال حاضر تصمیمی برای این موضوع گرفته نشده است، متعاقبا اعلام خواهد شد. تلاش ما این است که همه‌ی خریداران بلیت رویداد بتوانند به محتوای سخنرانی‌ها دسترسی داشته باشند.

بازی‌های برگزیده رویداد از چه مزایایی برخوردار خواهند بود؟

بازی‌های برگزیده اولین جشنواره منتقدان بازی‌های ویدئویی، علاوه بر نائل شدن به لقب بهترین بازی سال ۹۸ در رشته‌های مختلف، یک تندیس یادبود اولین دوره ویگما و یک لوح تقدیر از طرف ما دریافت خواهند کرد که برای تیم سازنده بازی ارسال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *